Reavis High School
Burbank, Illinois
Rams
MVP Awards

Year Sport Athlete
1950-1951 Football Wayne Jackson
Basketball Marty Kreil
1951-1952 Football John Vrabel
Basketball Ron Heckler
Wrestling Bill Meredith
1952-1953 Football Bob Gonzales
Basketball Leo Kernica
Wrestling Bob Gonzales
1953-1954 Golf Orville Siegfried
Wrestling Orville Siegfried
1954-1955 Football Ben Fay
Wrestling Oscar Burquist
1955-1956 Football Terry Tesar
Golf William Miller
Wrestling Dick Kaminski
Baseball Richard Peldzus
Track & Field Brian Wittenkeller
1956-1957 Cross Country Rich Dunn
Football Bill Fencl
Golf Frank Mehok
Basketball Ken Quain
Wrestling Bob O'Connor
Baseball Bill Fencl
Track & Field Rich Dunn
1957-1958 Cross Country Bob Cole
Football Bob O'Connor
Golf Frank Mehok
Basketball Bob Stancik
Wrestling Bob O'Connor
Baseball Hank Meadows
Track & Field Jerry Fencl
1958-1959 Cross Country Jim Popp
Football Russ O'Donnell
Golf Charles Young
Basketball Ken Natale
Wrestling Don Schultz
Baseball Don Schultz
Track & Field Dave Batka
1959-1960 Cross Country Ron Vandoren
Football Bob Lemonier
Golf Charles Young
Basketball Ken Natale
Bob Lemonier
Wrestling Dave Baldwin
Baseball Dick Pulver
Track & Field Dave Batka
1960-1961 Cross Country Mike Holtz
Football Bob Soukup
Golf John Young
Basketball Bill Marcordes
Wrestling Don Graf
Willie Roy
Swimming Tom Pink
Baseball Tim Olmstead
Track & Field Jack Helson
1961-1962 Cross Country Don Zibits
Football Bob Pehanich
Golf John Young
Basketball John Young
Wrestling Dave Jackson
Swimming Tom Francis
Baseball Bob Franklin
John Janssen
Track & Field Tom Francis
1962-1963 Cross Country Warner Hansen
Football Chuck Evans
Golf Howard Krueger
Basketball Gary Bukovsky
Wrestling Vic Marcucci
Swimming Frank Juravic
Baseball Brian Brost
Track & Field Joe Reagan
1963-1964 Cross Country Steve Debo
Football Chuck Evans
Golf Howard Krueger
Basketball Larry Gadomski
Wrestling Scott Pfingston
Swimming Al Yurkshat
Baseball Brian Brost
Track & Field Bill Julian
1964-1965 Cross Country John  Davis
 Donny Naylor
Football Bill Wall
Golf Pete Arthurs
Basketball Bob Sala
Wrestling Chet Mirus
Swimming Al Yurkshat
Baseball Ron Sierzega
Track & Field Rich Simmons
1965-1966 Cross Country Tom Blizniak
Football Rich Marcordes
Golf Mike Rutledge
Basketball Tom Blizniak
Wrestling George O'Connor
Swimming Bill Daly
Baseball Jerry Fiat
Track & Field Mike Montana
1966-1967 Cross Country John Weisemes
Football Chuck Rupsis
Golf Mike Rutledge
Basketball Mike Jacoby
Wrestling Jim Rockett
Swimming Ted Walczak
Baseball Bob Crown
Chuck Rupsis
Gymnastics Frank Nigro
Track & Field Jim Blaha
1967-1968 Cross Country Ed Koval
Football Jim Schaughnessy
Golf Tom Kalata
Basketball Mike Jacoby
Wrestling Terry Terhaar
Swimming Larry Majeski
Baseball Rich Balcaitis
Gymnastics Tim Howell
Jeff Sienkiewicz
Track & Field Norbert Diaz
1968-1969 Cross Country Steve Wisner
Football Ron North
Golf Larry Walters
Basketball Dan Dehnicke
Wrestling Tom Mirus
Swimming Robert Schaughnessy
Baseball Mark Chavala
Gymnastics Jack Payne
Track & Field Norbert Diaz
1969-1970 Cross Country Mike Quinn
Football Bob Czajkowski
Golf Dan Walters
Basketball John Hauge
Wrestling Al Nacin
Swimming Ed Alley
Baseball Gerry Gomez
Gymnastics Don Hon
Track & Field Cecil Rozell
Tennis Ted Karrison
1970-1971 Cross Country Jack Henderson
Football Dave Dinsmore
Golf Jerry Dorgan
Basketball Larry Spajer
Wrestling Dave Dodge
Swimming Jerry Los
Baseball Wayne Popiolek
Gymnastics Gary Filipiak
Track & Field Bill Quinn
Tennis Joe Melek
Steve Melek
1971-1972 Cross Country Jack Henderson
Football Phil Dobberton
Golf Jerry Dorgan
Basketball Chuck Williams
Wrestling Bill Unhock
Swimming Bob Clock
Baseball Wayne Popiolek
Gymnastics Mark Farbin
Track & Field Bill Kelly
Tennis Frank Paloska
1972-1973 Boys Cross Country Paul Budnik
Football Bill Kelly
Golf Mike Wattman
Boys Basketball Thor Emanuelson
Wrestling Bill Unhock
Boys Swimming Bob Clock
Baseball Mike Cherco
Boys Gymnastics Ron Sobkoviak
Boys Track & Field Frank Genovese
John Meier
Keith Rymut
Boys Tennis Scott Rosak
Girls Swimming Debbie Bock
Girls Volleyball Diane Bertocchi
Cathy Maciaga
Girls Basketball Georgia Wetterer
Girls Gymnastics Patty Jackson
Badminton Cindy Marshalek
Softball Carol Botta
Girls Track & Field Sheila Yurkshat
1973-1974 Boys Cross Country Don Molenda
Football Jim Baversha
Golf Steve Armentrout
Boys Basketball Pete Farr
Wrestling Craig Beadnell
Boys Swimming Jim Henzler
Baseball George Curtis
Boys Gymnastics Ron Sobkoviak
Boys Track & Field Scott Ferguson
Don Molenda
Boys Tennis Frank Palkoska
Girls Swimming Joan Kulovitz
Girls Tennis Judy Razuinas
Girls Volleyball Debbie Bock
Girls Basketball Linda Gaddis
Girls Gymnastics Nancy Farbin
Badminton Linda Szeraj
Softball Cindy Marschalek
Girls Track & Field Kathy Bialek
1974-1975 Boys Cross Country Victor Portillo
Football Curt Wilcher
Golf Steve Armentrout
Boys Basketball Ken Driscoll
Wrestling Mike McAuliffe
Boys Swimming Mark Baich
Baseball Steve Grabinski
Boys Gymnastics Greg Dreher
Boys Track & Field Charles Strohmaier
Boys Tennis Dan Abraham
Glen Borkowski
Girls Swimming Joan Kulovitz
Girls Tennis Judy Rudzuinas
Girls Volleyball Linda O'Brien
Girls Basketball Sharon Oldanie
Bowling Lori Alexander
Deborah Wilson
Girls Gymnastics Cheryl Mininni
Badminton Sharon Oldanie
Softball Carol Botta
Girls Track & Field Patty Fahy
1975-1976 Boys Cross Country George Maher
Football Jerry Adcox
Golf Bradley Bereznak
Gary Wiskup
Boys Basketball Don Rusnak
Wrestling Dennis Mariner
Boys Swimming Kurt Walztoni
Baseball Ralph Sabatino
Boys Gymnastics Gary Enochs
Boys Track & Field Wally Ayres
Boys Tennis Steven Pike
Girls Swimming Sue Bock
Girls Tennis Linda Sokowlowski
Girls Volleyball Marcia Patton
Girls Basketball Sharon Ward
Bowling Deborah Wilson
Girls Gymnastics Kathy Bialek
Badminton Janet Bonow
Softball Cathy Ratel
Girls Track & Field Cathy Collins
1976-1977 Boys Cross Country Jim Diamantopoulos
Football Eric Pryde
Golf Steve Pike
Boys Basketball Bill Pospishil
Wrestling Don Asplund
Tim Kelly
Boys Swimming James Mikrut
Baseball Ron Czarnecki
Boys Gymnastics Gary Enochs
Boys Track & Field Dennis Collado
Boys Tennis Pat Simers
Girls Swimming Sandy Fisher
Girls Tennis Linda Blackwell
Girls Volleyball Judy Razuinas
Girls Basketball Linda Blackwell
Bowling Kelly Clegg
Girls Gymnastics  
Badminton Cheryl Jenks
Softball Mary Pate
Girls Track& Field Joanne Ayers
1977-1978 Boys Cross Country Rick St. Paul
Football Edward Klocek
Golf Steve Pike
Boys Basketball Ray Burris
Ron Czarnecki
Wrestling Tim Hark
Boys Swimming Bob Kempke
Baseball Ron Czarnecki
Boys Gymnastics Dennis Collado
Boys Track & Field Kevin Knourek
Boys Tennis Gary Barkauski
Girls Swimming Sandy Fisher
Girls Tennis Linda Blackwell
Girls Volleyball Karen Dulkowski
Sondra Putman
Girls Basketball Linda Blackwell
Bowling Cindy Orr
Girls Gymnastics Sue Magnotti
Badminton Jane Wagner
Joan Wagner
Softball Wendy Roza
Cathy Wilson
Girls Track & Field Joanne Ayers
1978-1979 Boys Cross Country John Schuh
Football Dave Danielski
Golf Tim McNamara
Boys Basketball Ron Kreft
Wrestling Jim Bialek
Bob Dogium
Phil Nolen
Boys Swimming John Schuh
Baseball Paul Wronski
Boys Gymnastics Dennis Collado
Boys Track & Field John Schuh
Boys Tennis Gary Barkauski
Girls Cross Country Andrea Collins
Girls Swimming Sandy Fisher
Girls Tennis Karen Anderson
Girls Volleyball Cathy Dulkowski
Girls Basketball Gail Kubiak
Bowling Kelly Klegg
Girls Gymnastics Sue Magnotti
Badminton Georgette Haras
Jane Wagner
Softball Sharon Darmody
Girls Track & Field Sue Sukel
1979-1980 Boys Cross Country John Shuh
Football Charles Martinek
Golf Kelly Quain
Boys Basketball Tom Bruebach
Kevin O'Donnell
Wrestling Joe Blaney
Boys Swimming Bob Szajek
Baseball Mark Altobella
Ben Litterio
Boys Gymnastics Mike Maines
Boys Track & Field Scott Belgrave
Boys Tennis Gary Barkauski
Girls Cross Country No Sport
Girls Swimming Ann Gaborik
Girls Tennis Jennifer Magnabosco
Girls Volleyball Cathy Dulkowski
Girls Basketball Gail Kubiak
Bowling Laura McCann
Girls Gymnastics Sue Magnotti
Badminton Shari McElligott
Softball Linda Melody
Girls Track & Field Pat Collins
1980-1981 Boys Cross Country Greg Vaughn
Football Dan Badovicinac
Golf Bob Brunker
Boys Basketball Steve Quasny
Cary Musser
Wrestling Bob Enguita
Boys Swimming Mike Strezo
Baseball Jim Jarmusz
Boys Gymnastics Bob Hunt
Al Judge
Boys Track & Field Bob Fanciallacci
Boys Tennis Gary Barkauski
Girls Cross Country Andrea Collins
Girls Swimming Ann Gaborik
Girls Tennis Jennifer Magnabosco
Girls Volleyball Sandy Kenny
Girls Basketball Gail Kubiak
Bowling Linda McCann
Girls Gymnastics Sue Magnotti
Badminton Kathy Merkle
Softball Linda Melody
Girls Track & Field Sue Sukel
1981-1982 Boys Cross Country Gene Krupinski
Football Jay Gonciarczyk
Golf Bob Brunker
Boys Basketball Cary Musser
Wrestling Ken Sroka
Boys Swimming Ken Psych
Baseball Rich Canan
Boys Gymnastics Bill Garrett
Boys Track & Field Gregg Vaughn
Boys Tennis Paul Barkauski
Girls Cross Country Andrea Collins
Girls Swimming Ann Gaborik
Girls Tennis Sue Jankowski
Girls Volleyball Pat Plecki
Girls Basketball Janet Grice
Bowling Jill Tesar
Girls Gymnastics Michelle Roza
Badminton Diane Hettwer
Softball Kim Helson
Girls Track & Field Janet Lakickas
1982-1983 Boys Cross Country Gene Krupinski
Football Joe Karmeris
Golf Chris Wiest
Boys Basketball Wayne Pavlik
Wrestling Tim Sizler
Ken Sroka
Boys Swimming Brian Lewis
Baseball Joe Karmeris
Boys Gymnastics Darryl Filipiak
Boys Track and Field Gregg Vaughn
Boys Tennis Jerry Bovard
Art Montes
Girls Cross Country Laura Summey
Girls Swimming Florianne Fisher
Girls Tennis Deborah Ecklund
Linda Kubiak
Girls Volleyball Paula Korpal
Girls Basketball Janet Grice
Bowling Kathy Nantz
Laura Zielensky
Girls Gymnastics Josie Truchan
Badminton Paula Korpal
Softball Alicia Speck
Girls Track & Field Cynthia Lakickas
1983-1984 Boys Cross Country  
Football  
Golf  
Boys Basketball  
Wrestling  
Boys Swimming  
Baseball Mike Pietras
Boys Gymnastics Chris Barajas
Boys Track & Field Ron Hite
Boys Tennis Paul Barkauski
Girls Cross Country  
Girls Swimming  
Girls Tennis  
Girls Volleyball  
Girls Basketball  
Bowling  
Girls Gymnastics  
Badminton Chris Mau
Softball Kathy Quain
Girls Track & Field Cynthia Lakickas
 1984-1985 Boys Cross Country Ron Hite
Football Allen Landish
Golf Chris Weist
Boys Basketball Carl Plebanski
Wrestling Dale Klein
Boys Swimming Jim Mackin
Baseball John Kirchman
Boys Gymnastics Chris Barajas
Boys Track & Field Ron Hite
Boys Tennis Paul Barkauski
Girls Cross Country Laura Summey
Girls Swimming Beth Mackin
Girls Tennis Kathy Grice
Girls Volleyball Anna Speck
Girls Basketball Cathy Cox
Bowling Diane Hermann
Girls Gymnastics Wendy Wessel
Badminton Collette Losxhiavo
Softball Anna Speck
Girls Track & Field Sue Lakickas
1985-1986 Boys Cross Country Johnny Lopez
Football Robin Prokaski
Golf Mike Renfree
Boys Basketball Scott Bombacino
Wrestling Pat Coleman
Boys Swimming Jim Mackin
Baseball Mike Budds
Boys Gymnastics Ed Dejka
Boys Track & Field Johnny Lopez
Boys Tennis Brian Ahlgrim
Cheerleading  
Trainers April Griffo
Girls Cross Country Gail Czajowski
Girls Swimming Julie Gaborik
Girls Tennis Sue Lakickas
Girls Volleyball Leila Baltis
Girls Basketball Cathy Cox
Bowling Cindy Kincade
Girls Gymnastics Cindy Syperek
Badminton Lynda Fredericks
Softball Leila Baltsis
Girls Track & Field Gail Czajowski
1986-1987 Boys Cross Country Johnny Lopez
Football Pat Strocchia
Golf Jim Young
Boys Basketball Kevin Quasny
Wrestling Bill Novak
Boys Swimming Tom South
Baseball Scott Bombacino
Boys Gymnastics Ed Dejka
Boys Track & Field Johnny Lopez
Boys Tennis Louie Gountounas
Cheerleading Kim Rybczyk
Trainers Nancie Bollows
Girls Cross Country Mary Piotrowski
Girls Swimming Julie Gaborik
Girls Tennis Carol Czerwinski
Girls Volleyball Maureen Talty
Girls Basketball Cindy Yelland
Bowling Joyce Supanich
Girls Gymnastics (Last Year of Reavis Girls Gymnastics) Julie Chrones
Badminton Karen O'Hara
Softball Maureen Talty
Girls Track & Field Mary Piotrowski
1987-1988 Boys Cross Country Mike McNeff
Football Greg Walder
Golf Jim Young
Boys Basketball Sam Alberto
Wrestling Robert Lockner
Boys Swimming Bill Brown
Baseball Paul Frank
Boys Gymnastics (Last  Year of Reavis Boys Gymnastics) Mike Szubert
Boys Track & Field Joe Easterhouse
Boys Tennis Paul Zaker
Cheerleading Gina Lynn
Trainers Bill Bankowski
Girls Cross Country Mary Piotrowski
Girls Swimming Tina Lakickas
Girls Tennis Marie Driscoll
Girls Volleyball Beth Buckley
Girls Basketball Janice Merwick
Bowling Karen Kozak
Badminton Dalene Bryl
Softball Julie Tovey
Girls Track & Field Sharon Grienke
1988-1989 Boys Cross Country Mike McNeff
Football Dave Demumbrum
Golf Brad Janecek
Boys Basketball Jim Young
Wrestling Jay Clemente
Boys Swimming Bob Van Valkenburg
Baseball Dave Demumbrum
Boys Track & Field Robbie Maldonado
Boys Tennis Paul Zaker
Cheerleading  
Trainers (Last Year of Program) Keith Stron
Girls Cross Country Mary Piotrowski
Girls Swimming Kathy Evans
Girls Tennis Kim Grenier
Girls Volleyball Grace Sopiarz
Girls Basketball Jenny Riesbeck
Bowling Kathy Kamenske
Badminton Harriet Giagkou
Softball Julie Tovey
Girls Track & Field Dianalynn Girten
1989-1990 Boys Cross Country Frank Piotrowski
Football Craig Manz
Golf Jim Young
Boys Basketball Jim Young
Wrestling Craig Manz
Boys Swimming Jason Perch
Baseball Dan Koch
Boys Track & Field Terry Klucznyk
Boys Tennis Paul Zaker
Cheerleading Jackie Vitale
Girls Cross Country Mary Piotrowski
Girls Swimming Kathy Evans
Girls Tennis Paula Tomczak
Girls Volleyball Janice Merwick
Girls Basketball Mary Piotrowski
Bowling Pattie Gaines
Badminton Cora Gamino
Softball Janice Merwick
Girls Track & Field Mary Piotrowski
1990-1991 Boys Cross Country Rayed Yasin
Football Jason Czarnecki
Golf Gary Vanek
Boys Basketball Jason Czarnecki
Wrestling Dave Schultz
Boys Swimming Jim Ahlquist
Baseball Jason Czarnecki
Boys Track & Field Frank Piotrowski
Boys Tennis Robert Chada
Boys Volleyball Bryan Medina
Cheerleading Carrie Preimesberger
Girls Cross Country Lisa Walkowiak
Girls Swimming Kathy Evans
Girls Tennis Lisa Magiapane
Girls Volleyball Kerry Annel
Girls Basketball Toni Giaouris
Bowling Jennifer Wokler
Badminton Belinda Marcordes
Softball Linda Wolfe
Girls Track & Field Cori Novak
1991-1992 Boys Cross Country Rayed Yasin
Football Chris Crothers
Golf Scott Woodrum
Boys Basketball Tony Bombacino
Wrestling John Sroka
Boys Swimming Brian Ahlquist
Baseball Jeff Smith
Boys Track & Field Rayed Yasin
Boys Tennis Dave Lakickas
Matt Walkowiak
Boys Volleyball Scott Wilkinson
Cheerleading Renee Kedzior
Girls Cross Country Lisa Walkowiak
Girls Swimming Trina Neace
Girls Tennis Cindy Wolfe
Girls Volleyball Lucy Sopiarz
Girls Basketball Kelly Dahlin
Bowling Maureen Stenson
Badminton Belinda Marcordes
Softball Kelly Dahlin
Girls Track & Field Shari Queenan
1992-1993 Boys Cross Country Rayed Yasin
Football John O'Neill
Golf Jerry Valenti
Boys Basketball Tony Bombacino
Wrestling John Sroka
Boys Swimming Mike Schillinger
Baseball William Flood
Boys Track & Field Rayed Yasin
Boys Tennis Phil Crutchfield
Boys Volleyball Matt Hardy
Cheerleading Cassie Petrishe
Girls Cross Country Shari Queenan
Girls Swimming Sharon Tudryn
Girls Tennis Nicolette Hardy
Girls Volleyball Dimitra Nassis
Girls Basketball Kelly Dahlin
Bowling Maureen Stenson
Badminton Nicolette Hardy
Softball Kelly Dahlin
Girls Track & Field Shari Queenan
1993-1994 Boys Cross Country Rayed Yasin
Football Tom Speck
Golf Jerry Valenti
Boys Basketball Ed Udzeila
Wrestling Noah Krsak
Boys Swimming Dave Berzins
Baseball Matt Flood
Boys Track & Field Rayed Yasin
Boys Tennis Jerome Abon
Boys Volleyball Phil Wells
Cheerleading Jennifer Pulver
Girls Cross Country Lisa Walkowiak
Girls Swimming Sharon Tudryn
Girls Tennis Mandi Fosco
Girls Volleyball Michelle Sammarco
Girls Basketball Lisa Walkowiak
Bowling Kori Jutzi
Badminton Lee Smith
Softball Lisa Walkowiak
Girls Track & Field Shari Queenan
1994-1995 Boys Cross Country Eric Walkowiak
Football Mike Mavragannes
Golf Gerald Valenti
Boys Soccer Rafal Lichosyt
Boys Basketball Mike Strejc
Wrestling Brian Mavraganes
Boys Swimming Dave Berzins
Baseball Matt Flood
Boys Track & Field David Klucznyk
Boys Tennis Robert Antol
Boys Volleyball Phil Wells
Cheerleading Samantha Blake
Girls Cross Country Jackie Queenan
Girls Swimming Sharon Tudryn
Girls Tennis Michele Tomczak
Girls Volleyball Kelly Colangelo
Girls Basketball Aleka Nassis
Bowling Katie Hendler
Badminton Rachel Jones
Girls Soccer Vasilike Georgiou
Softball Melissa Allen
Girls Track & Field Melissa Lagodny
1995-1996 Boys Cross Country Jason Abon
Football Vince Annel
Golf Larry Santoro
Boys Soccer Vasilios Nassis
Boys Basketball Troy Boardman
Wrestling Vinny Ventrice
Boys Swimming Brian Miller
Baseball Wade Crouse
Boys Track & Field Matt Moran
Boys Tennis Peter Travato
Boys Volleyball Mike Kowski
Cheerleading Cori Pulver
Girls Cross Country Susan Handley
Girls Swimming Kim Wagner
Girls Tennis Michele Tomczak
Girls Volleyball Karen Maciaga
Girls Basketball Marie Strejc
Bowling Debbie Simpson
Badminton Rachel Jones
Girls Soccer Vasilike Georgiou
Softball Melanie Bartels
Girls Track & Field Melissa Lagodny
1996-1997 Boys Cross Country Derek Smith
Football Jack McGreehin
Golf Mark Eckert
Boys Soccer Vasilios Nassis
Boys Basketball Juan Pablo Fulgencio
Wrestling Lonnie Corbin
Boys Swimming Joe Countryman
Baseball Mike Henderson
Boys Track & Field Paul Stekala
Boys Tennis Dan Bautista
Boys Volleyball Troy Boardman
Cheerleading  
Girls Cross Country Melissa Schmidt
Girls Swimming Amy Cerny
Girls Tennis Allison Eret
Girls Volleyball Kerri Rockett
Girls Basketball Renee Campbell
Bowling Aaryn Anderson
Badminton Nicole Weaver
Girls Soccer Vasilike Georgiou
Softball Kerri Rockett
Girls Track & Field Chris Shimkus
1997-1998 Boys Cross Country Derek Smith
Football Mike Henderson
Golf Casey Ligas
Boys Soccer Vasilios Nassis
Boys Basketball Carl Gamauf
Wrestling Matt Collins
Boys Swimming Brian Miller
Baseball Mike Henderson
Boys Track & Field Matt Moran
Boys Tennis Jose Bautista
Boys Volleyball Marshall Kong
Cheerleading  
Girls Cross Country Melissa Schmidt
Girls Swimming Amy Cerny
Girls Tennis Barb Wolfe
Girls Volleyball Chris Shimkus
Girls Basketball Kristy Hornick
Bowling Aaryn Anderson
Badminton Carrie Hennessy
Girls Soccer Vaseliki Les
Softball Julie Rydberg
Girls Track & Field Jenny Venz
1998-1999 Boys Cross Country Martin Soto
Football Wally Stoklosa
Golf Casey Ligas
Boys Soccer Dave Stiak
Boys Basketball Mike Rojas
Wrestling Lonnie Corbin
Boys Swimming Brian Miller
Baseball Bill Casey
Boys Track & Field Piotr Kwintal
Boys Tennis David Aronson
Boys Volleyball Mike Staszel
Cheerleading Chrisftie Kiwior
Girls Cross Country Melissa Schmidt
Girls Swimming Amy Cerny
Girls Tennis Jeannine Rossow
Girls Volleyball Chrissy Dixon
Girls Basketball Katie Crumpley
Bowling Jaimie Szlarski
Badminton Jaime Szklarski
Girls Soccer Michelle Kozik
Softball Leann Rydberg
Girls Track & Field Josephine Lopez
1999-2000 Boys Cross Country Matt Petroski
Football Ed Dixon
Golf Casey Ligas
Boys Soccer Dave Stiak
Boys Basketball Mike Shimkus
Wrestling Ryan O'Lone
Boys Swimming Mike Blidy
Baseball Mario Urquizo
Boys Track & Field Cesar Ortega
Boys Tennis Marco Reynoso
Boys Volleyball Chris Gornik
Cheerleading Kelly Krull
Girls Cross Country Rhiannon Pullen
Girls Swimming Amy Cerny
Girls Tennis Jeannine Rossow
Girls Volleyball Jenilee Stroud
Girls Basketball Stephanie Wright
Bowling Jaimie Bushman
Badminton Erin Murphy
Girls Soccer Renate Loacker
Softball Leann Rydberg
Girls Track & Field Josephine Lopez
2000-2001 Boys Cross Country Steve Frasher
Football Dan Hoessler
Golf Kyle Kowalski
Boys Soccer Germain Reynoso
Boys Basketball Mike Shimkus
Wrestling Josh Campbell
Boys Swimming Chris Miller
Baseball Mark Satkowski
Boys Track & Field Mike Giera
Boys Tennis Terrence Gamboa
Boys Volleyball Paul Johnson
Fall Cheerleading Aimee Gornick
Winter Cheerleading Katie Lally
Girls Cross Country Valerie Zemar
Girls Swimming Tracy Martin
Girls Tennis Katarzyna Kopec
Girls Volleyball Tara Dedic
Girls Basketball Lauren Villalobos
Bowling Becky Lanning
Badminton Crystal Ludington
Girls Soccer Elizabeth Moran
Softball Lauren Villalobos
Girls Track & Field Katie King
2001-2002 Boys Cross Country Mike Demaj
Football Ben Heredia
Golf Kyle Kowalski
Boys Soccer Mario Zubek
Boys Basketball Jason Andryzak
Wrestling Bill Breheny
Boys Swimming Chris Miller
Baseball Mark Satkowski
Boys Track & Field John Ficht
Boys Tennis Tony Puleo
Boys Volleyball Ryan Gornik
Fall Cheerleading Sara O'Lone
Winter Cheerleading Aimee Gornick
Girls Cross Country Ashley Schmidt
Girls Swimming Vicki Miller
Girls Tennis Sylvia Ligeza
Girls Volleyball Kelli Sabo
Girls Basketball Katie King
Bowling Melissa Gawlik
Badminton Crystal Ludington
Girls Soccer Megan Maloney
Softball Kate Enright
Girls Track & Field Katie King
2002-2003 Boys Cross Country  
Football  
Golf  
Boys Soccer  
Boys Basketball  
Wrestling  
Boys Swimming  
Baseball  
Boys Track & Field  
Boys Tennis  
Boys Volleyball  
Fall Cheerleading  
Winter Cheerleading  
Girls Cross Country  
Girls Swimming  
Girls Tennis Viola Wontorczyk
Girls Volleyball  
Girls Basketball  
Bowling  
Badminton  
Girls Soccer  
Softball  
Girls Track & Field  
2003-2004 Boys Cross Country  
Football  
Golf  
Boys Soccer  
Boys Basketball  
Wrestling  
Boys Swimming  
Baseball  
Boys Track & Field  
Boys Tennis  
Boys Volleyball  
Fall Cheerleading  
Winter Cheerleading  
Girls Cross Country  
Girls Swimming  
Girls Tennis  
Girls Volleyball  
Girls Basketball  
Bowling  
Badminton  
Girls Soccer  
Softball  
Girls Track & Field  
     

 

-